بیش از 50 سال تجربه بین المللی

شـرکت پتـرو شـار روانـکار در زمینه تامین، تولید و توزیع مواد مصرفی خودروهای سبک و سنگین و محصولات صنعتی، فعال می ­باشد. تامین و توزیع محصولات SKZIC کره جنوبی، Fosser آلمان و تولید و توزیع محصولات روانکار و اکسسوری Bareliz، جز فعالیت­ های اصلی این شرکت محسوب می ­شوند.

بخش تحقیق و توسعه پترو شار روانکار، فعال ­ترین بخش شرکت است و دانش فنی این شرکت با پشتوانه بیش از 50 سـال تجربـه فعالیـت داخلـی و بیـن ­المللـی، نقطه قوت پترو شار روانکار می­ باشد.

Petro Shar Lubricants

مسئولیت اجتماعی شرکتی

کیفیت خط قرمز پترو شار روانکار است و به هیچ عنوان آن را فدای فاکتورهایی مانند قیمت نخواهد کرد. این الویت بعنوان یکی از سرفصل های مسئولیت اجتماعی، برای این شرکت تعریف گردیده است.

افزودنی های اختصاصی PSL

یک دستاورد درخشان برای شرکت پترو شار روانکار است. این بسته افزودنی اختصاصی، حاصل سال ها فعالیت بین المللی است و آن را مدیون تلاش تیم های تحقیق و توسعه و بازرگانی، خود هستیم.

پوشش بیش از 2000 مرکز خدمات خودرویی

شبکه فروش بی نظیر، متخصص و کارآمد پترو شار روانکار، امکان سرویس دهی و تامین کالا برای بیش از 2000 مرکز خدمات خودرو در ایران را فراهم کرده است.

پوشش 10 استان با نظارت کامل

تامین، تولید و عرضه کالا در شبکه فروش پترو شار روانکار، بصورت استانی صورت می گیرد و این سیاست، نظارت کامل و کنترل قیمت ها را  بهمراه داشته است.

محصولاتی با استانداردهای بین المللی

پترو شار روانکار به پشتوانه سرمایه های ارزشمندی چون تیم فنی و شبکه فروش حرفه ای خود، آینده ای روشن را ترسیم کرده و کیفیت را به عنوان اولین و آخرین الویت خود در تولید و تامین محصولات قرار داده است و تحت هیچ شرایطی حاضر به عبور از این خط قرمز نخواهد بود. این الویت بعنوان یکی از سرفصل های مسئولیت اجتماعی، برای این شرکت تعریف گردیده است.

ما در پترو شار روانکار اعتقاد داریم؛ تولید و عرضه محصول با کیفیت، یک وظیفه است و این حداقل امکانی است که می توان برای مصرف کننده، فراهم نمود.

پترو شار روانکار، رعایت اصول اخلاق حرفه ای را وظیفه خود و رقابت سالم و قانونمند را لازمه رشد و ارتقای فعالان این حوزه، می داند.

امیدواریم بعنوان یکی از اعضای کوچک خانواده بزرگ و شریف فعالان اقتصادی کشور، نقش خود را در بهبود شرایط اقتصادی و ارتقای جایگاه تجاری کشور، بخوبی و شایستگی، ایفا نماییم.

فهرست